KONST / Oljemålningar / Akryl 15407318
nr 1540 7318
Max Book
(f. 1953)
Max Book (f. 1953), Signerad, daterad a tergo 2007. "En ljus en kyla". Akryl på duk, 39x45, oramad
Max Book, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:50:11
3.000 kr
3.200 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr
3.800 kr
4.200 kr